Почетна / МК Сцена / Елена : Керол, од денес натаму почнува вашата најубава приказна

Елена : Керол, од денес натаму почнува вашата најубава приказна

 

Елена повторно разнежни со порака за Каролина и Михаил

 

Каролина со 26 години на естрадата, Елена со 14 години присуство на македонската музичка сцена. Многумина ги сметаа за ривалки и конкуренција, но двете македонски ѕвезди докажаа дека вистинското пријателство е посилно од сите чаршиски муабети.

 

 

Секогаш поддршка една за друга, па така и за вчерашниот, најголем ден во животот на Каролина Гочева. Елена со искрена и емотивна порака на социјалните мрежи, јавно ѝ го честита бракот на Каролина :

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Мераклии“ – наша група која успешно работи во Швајцарија

„Љубовта нема граници, нема земја родена, и не е важно кај и да си, нека …

error: Содржината е заштитена!