Почетна / Забава / Најдобрите македонски твитови од вторник 03.02.2015

Најдобрите македонски твитови од вторник 03.02.2015

 

 

 

 

 

Најдобрите твитови од 03.02.2015

ПОСЕТЕТЕ НЕ И НА ФЕЈСБУК

Ettttetet

 

 

ПРЕЗЕМЕНО ОД

ТВИТОВИ МК

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Луксузниот бренд ,,Елена Лука” го носи својот гламур во Њујорк!

Десетгодишниот јубилеј означува една нова ера за етаблираниот моден бренд Елена Лука и македонската мода …