Почетна / Живот / Џастин Бибер доби потрес на мозокот!

Џастин Бибер доби потрес на мозокот!

Младиот канадски пејач Џастин Бибер имаше незгода во текот на концертот во Париз. Имено, пејачот ја удри главата во стаклен ѕид, и откако ја испеа последната песна се онесвести на бината.

Бибер изјави дека се почувствувал чудно додека ја пеел последната песна, и оти за 15 секунди по завршувањето на песната паднал во несвест. Докторите на младиот пејач му препорачаа да се одмора, затоа што имал мал потрес на мозокот.

Инаку, Џастин моментално работи на својата европска турнеја, и го промовира албумот „Believe“. Во текот на оваа турнеја потресот на мозокот не е единствената незгода со која се соочи. Во Осло го дочека голема група од обожаватели, каде дојде до голема турканица во која се повредија околу 15 девојки.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Скопје се сеќава – 59 години од катастрофалниот земјотрес

Скопје денеска одбележува 59 години од катастрофалниот земјотрес во 1963 година. Според службите за идентификација …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!