Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум на манекенот Никола Шоќ. Неговиот лик е многу малку променет од времето кога бил мало момченце па до денес. Финалистот на „VIP Survivor“ на фотографијата е заедно со својата мајка и помладиот брат.

Галерија Никола Шоќ

 

 

 

 

Ivana T. | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ава Карабатиќ заврши во лудница!

Ава Карабатиќ минатиот петок заврши во психијатриска болница!     Иако многумина помислија дека се …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!