Почетна / Телевизија / Х Фактор / Фото | На која ѕвезда личи Алекса од „Х Фактор“

Фото | На која ѕвезда личи Алекса од „Х Фактор“

 

Учесникот на „Х Фактор“ Алекса Перовиќ кој по вчерашниот настап освои уште повеќе симпатии има многу слични црти на лицето со популарниот актер Арнолд Шварценегер. Фотографијата се појави на социјалните мрежи и корисниците веќе се шегуваат дека Алекса е син на Шварценегер.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот Кајмакоски го расплака жирито на „Икс фактор“

  Давид Темелков е новиот македонски икс фактор     22-годишниот Скопјанец Давид Темелков е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!