Почетна / ФОТО / Фото | Емилија Атијас (Пас) во секси издание

Фото | Емилија Атијас (Пас) во секси издание

 

Во денешната епизода од хит серијата „Ангели“ се вратија многу ликови од претходните сезони на приказната, меѓу кои и Пас, ќерката на Нико и Сиело одглумена од актерката со ангелско лице – Емилија Атијас. Беше тоа особено емотивна епизода за сите фанови. Во прилог се провокативни фотографии од една од најубавите жени во Аргентина. Емилија Атијас е oмажена за Турчин во текот на снимањето на третата сезона од „Casi Angeles“. Особено е позната и по своите танчерски способности кои ги истакна во шоуто „Dancing with the stars“, а во својата кариера се испроба и како пејачка.

 

 

 

 

{gallery}052013/emi{/gallery}

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

И старото, и новото – две логоа осамнаа на екранот на Алфа

Покрај новото лого кое го користи Алфа по ребрендингот во 2019 година, некогаш во исечоци …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!