Почетна / Телевизија / Големиот брат / Урош: „Ја мразам Анета, Синди е во право“

Урош: „Ја мразам Анета, Синди е во право“

 

 

 

На гостувањето во емисијата „ГБ Магазин“ наменета за случувањата во куќата на Големиот Брат, Урош одговори на прашањето кој најмногу го нервира во куќата: „Иако по пораките на Фејсбук многу луѓе од Македонија ме поддржуваат, мене најмногу во куќата ме нервираше и не можев да ја поднесам Анета“.

 

На гостувањето во емисијата „ГБ Магазин“ наменета за случувањата во куќата на Големиот Брат, Урош одговори на прашањето кој најмногу го нервира во куќата: „Иако по пораките на Фејсбук многу луѓе од Македонија ме поддржуваат, мене најмногу во куќата ме нервираше и не можев да ја поднесам Анета“.

Во студиото беше и Невена која сакаше да ја разјасни настанатата тепачка во куќата притоа укажувајки на фактот што поранешниот дечко на Синди уште додека бил во врска со неа сакал да ја освои Невена. „Немојте да зборувате за Синди која не е тука да се одбрани, не е вистина тоа што го кажуваш“, се истакна Урош.

На неговата изјава реагираше и Невена и водителката, а и публиката. Урош на гостувањето повторно се појави со капчето кое му го подари Сораја.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!