Почетна / Телевизија / Големиот брат / Урош си го подвитка опашот и заслужено си замина дома

Урош си го подвитка опашот и заслужено си замина дома

 

На изненадување на гледачите на најпопуларното реално шоу на Балканот, „Големиот брат“, вечерва куќата ја напушти Урош Чертиќ. Видно разочаран, атрактивниот каскадер ја загуби борбата со останатите номинирани Славко, Жељко, Жарко и Маја Николиќ, си го подвитка опашот и си замина дома после две недели. Во текот на шоуто водителката Маријана Мичиќ постојано ги задеваше најомразените станари Маја Николиќ и Урош Чертиќ, а им се пушти и Венди која буквално ги докрајчи. Иако беше најавено дека вечерва ќе влезе нов станар којшто ќе ги размрда останатите во куќата, сепак останавме без него. Новата задача на станарите е одржувањето на традиционалниот „Балкан фест“.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!