Почетна / Телевизија / Големиот брат / Урош: „Сексот го одглумив во договор со Ава“

Урош: „Сексот го одглумив во договор со Ава“

 

Каскадерот кој во понеделникот ја напушти куќата на Големиот брат во интервју за српскиот Телеграф изјави дека пред влегувањето се договориле со Ава да глумат пар, и да одглумат секс сцена се со цел да останат што подолго во шоуто.

„Бевме договорени, бидејќи секогаш оние што прават интересен заплет во куќата остануваат. Требаше да глумиме „загреани“ еден за друг ама Ава навистина се вљуби во мене и почна да ме прогонува. Ништо немаше меѓу нас се беше само глума, па затоа морав да ја дистанцирам од себе, претера! Ете сега гледате дека направила договор со Жарко и со него се однесува како и со мене.

 

Прашан за неговата наводна девојка надвор од куќата Урош изјавил:

„Ма каква девојка немам девојка и нема докторат тоа го кажав така за да ја нервирам Ава која цело време потенцираше дека има ваков или онаков факултет. Не сум вљубен во Сораја тоа го реков заради шоуто, со Сораја се дружевме добро во куќата и тоа е тоа. Ава е многу интелигентна и никогаш не би се согласила на секс со мене колку и да сакам.

Што му стана на Урош?!

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!