Почетна / Телевизија / Х Фактор / Судијата од „Х Фактор“ ужива со бремената девојка

Судијата од „Х Фактор“ ужива со бремената девојка

 

Празничниот одмор од работните обврски сигурно ќе помине незаборавно за Сајмон Коуел и Лорен Силверман, кои се подготвуваат за раѓањето на нивното прво заедничко дете.

 

 

Всушност, двојката уживала под топлото сонце на Барбадос, каде ќе останат уште некој ден пред крајниот датумот во февруари кога треба да се роди нивното дете. Се релаксирале на луксузна јахта, а Коуел уживал во сурфањето на глисер во близина на островот Св. Бартс – со една рака цврсто држејќи на сопирачката, додека во другата пушел цигара.

 

 

56 -годишниот Сајмон подоцна се вратил на неговата изнајмена јахта, која го чинела 73 милиони долари за романтично попладне со бремената Лорен, чиј стомак е јасно видлив под нејзиниот костим за капење.

 

{gallery}012014/sajmon{/gallery}

Курир

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот Кајмакоски го расплака жирито на „Икс фактор“

  Давид Темелков е новиот македонски икс фактор     22-годишниот Скопјанец Давид Темелков е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!