Почетна / Телевизија / „Се или нешто“ ќе се емитува секој работен ден

„Се или нешто“ ќе се емитува секој работен ден

 Од оваа сезона пет пати во неделата, пет пати повеќе шанси за добивка, пет пати повеќе причини за да бидете со најгледаното гејм шоу во Македонија – „Се или нешто“. Овој пат милионот ќе го бараме во само 22 кутии. Во прилог е најавата.

 

 

Од оваа сезона пет пати во неделата, пет пати повеќе шанси за добивка, пет пати повеќе причини за да бидете со најгледаното гејм шоу во Македонија – „Се или нешто“. Овој пат милионот ќе го бараме во само 22 кутии. Во прилог е најавата.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Обраќање на Телекабел до корисниците во врска со пандемијата

Во врска со моменталната ситуација со Корона вирусот, се огласи и операторот Телекабел со обраќање …

error: Содржината е заштитена!