Почетна / Серии / Секоја ноќ адреналин на Сител со новите сезони на „NCIS: LA“

Секоја ноќ адреналин на Сител со новите сезони на „NCIS: LA“

Продолжуваат новите акции на одделот за специјални проекти на NCIS, чија мисија е да лови опасни и несоборливи криминалци кои претставуваат сериозна закана за националната безбедност. Користејќи лажни идентитети и врвна технологија, овој тим од специјално обучени агенти оди на тајни мисии ризикувајќи ги сопствените животи за да ги остварат своите цели.

Специјалниот агент Џи Кален е камелеон кој се трансформира во кој и да е потребен за да се инфилтрира во криминалното подземје. Нему му помагаат специјалниот агент Сем Хана, поранешен член на единицата SEAL; интелигентната Кенси; ИТ специјалистoт Ерик Бил за кого не постои нерешлив компјутерски проблем во оперативниот центар и Хенриета, која го надгледува персоналот во канцеларијата за поддршка, одговорен за обезбедување на сè, од микро камери до тимски автомобили.

Вооружени со најнова технологија и чувство за преживување, сите во оваа единица тесно соработуваат и се потпираат еден на друг за да го заштитат националниот интерес, a притоа пружајќи возбудливи ноќи за гледачите низ многу акција и многу адреналин.

Сител телевизија, секоја ноќ во 00.20 часот, нови сезони од “НЦИС Лос Анџелес”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Прајмтајм на Телма со данската криминалистичка серија „ДНК”

Истражителот од Кпенхаген, Ролф Ларсен, е во потрага по киднапирана девојка со необична бенка на …

error: Содржината е заштитена!