Почетна / Забава / Северина: „Го сакам зошто е тврд, голем и сладок“

Северина: „Го сакам зошто е тврд, голем и сладок“

 

„Го сакам зошто е тврд, голем и сладок“, оваа изјава на сексапилната пејачка Северина го излуди Балканот, но беше извадена од контекст.

Хрватската пејачка со овој слоган рекламира сладолед. Таа даде интервју во Загреб и цело време користеше духовити изјави. Така го даде и овој провокативен одговор.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Деветто издание на прилепскиот Џез фестивал на 27, 28 и 29 август

Во организација на здружението за субкултура ПП ЏЕЗ ФЕСТИВАЛ, на 27,28 и 29 август 2020г, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!