Почетна / Забава / Северина: „Го сакам зошто е тврд, голем и сладок“

Северина: „Го сакам зошто е тврд, голем и сладок“

 

„Го сакам зошто е тврд, голем и сладок“, оваа изјава на сексапилната пејачка Северина го излуди Балканот, но беше извадена од контекст.

Хрватската пејачка со овој слоган рекламира сладолед. Таа даде интервју во Загреб и цело време користеше духовити изјави. Така го даде и овој провокативен одговор.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Млада пејачка во карантин излезе на тераса и ги трогна сите

Луѓето во каратин ширум светот секојдневно наоѓаат начини да го направат секојдневието поинтересно и расположението …

error: Содржината е заштитена!