Почетна / МК Сцена / Сајбер секс со Дурекс во инбокс кај Виктор

Сајбер секс со Дурекс во инбокс кај Виктор

 

Ѕвездата од „Македонскиот Идол“, Виктор Апостоловски моментално е актуелен со тоа што стана прв амбасадор на „Дурекс“ во Македонија. Неговата последна активност, односно разголена фотосесија дополнително ги предизвика медиумите да пишуваат за него.

 

 

– „Веднаш по објавата на мојата страница на социјалната мрежа Фејсбук дека сум Дурекс Амбасадор за Македонија многу девојки почнаа да ми пишуваат приватни пораки, полесно им е да ми пишат во приватна порака отколку да го лајкнат статусо“, вели Виктор и додава дека во инбокс му побарале фотографија каде што е пиштол гол.

 

 

– „Најчесто прашуваат дали имам фотографии на кој сум разголен или пиштол гол. Сето тоа ми е навистина наивно и забавно, прават денот да ми е интересен, но ги разочарувам со фактот дека на фотографиите од фотосесијата сум само од половината нагоре соблечен. Ме прашуваат кој од лубрикантите да им ги препорачам, што е навистина прашање на вкус, а понекогаш и потреба за тоа каков производ да користат. Најчесто одговарам дека треба да пробаат од сите реквизити па потоа да одлучат кој ќе го користат. Како што самиот слоган кажува Love sex, Durex за убав ден во спалната соба.“

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Величествениот супербренд ја продолжува турнејата низ Македонија

Продолжува турнејата на супер ѕвездата Каролина во градовите низ Македонија во организација на маестралната Авалон …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!