Почетна / Забава / Оваа девојка деновиве ќе ја запознае Мерлин Монро?!!

Оваа девојка деновиве ќе ја запознае Мерлин Монро?!!

 

Девојка по име Катерина Стојановска, наводно старлета, во интервју за емисијата „Фаци“ даде изјава која предизвика бура од реакции на социјалните мрежи или со еден збор популарно наречено тролање.

 

 

Имено, таа во изјавата вели дека добила улога да глуми во еден холивудски филм со Џејмс ДинТ, Мерлин Монро и МарлИн Брандо. Според нејзиното тврдење тие ги виделе нејзините фотографии и некако дошле во контакт со неа, ја исконтактирале и таа прифатила. На прашањето на Зоран Василевски дали Катерина се запознала со Мерлин Монро, таа одговори дека сеуште не, но ќе биде!

Мртва сериозна оваа девојка пред целата јавност изјави дека комуницирала со холивудски актери кои веќе не се живи! Хаштагот на Твитер #старлета од вчера е особено активен, доколку сакате да прочитате како твитерашите ја коментираа оваа нејзина изјава упатете се кон социјалната мрежа, слатко ќе се изнасмеете.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Петар Грашо со трет концерт со симфониски оркестар во Скопје

Концертите на Петар Грашо предизвикаа огромен интерес кај македонската публика како за никој досега, барањата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!