Почетна / Забава / Нинел Конде – латино-американска секс бомба

Нинел Конде – латино-американска секс бомба

 

Латино-американките во светот важат за едни од најсексипилните жени. Големите облини и темната боја ги прават неодоливи, речиси секоја ѕвезда на тие простори изгледа бомбастично. Денес одлучивме да ве освежиме со фотографиите на една од најпосакуваните Мексиканки. Нинел Конде на Балканот е позната по своите улоги во шпанските серии, но во Јужна Америка ја познаваат и како пејачка и манекенка. Со оваа фотосесија таа го промовира најпровокативниот венчален фустан.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

MVRTK заедно со Khealo и Sergio Ochoa издадоа нова нумера

Македонскиот продуцент MVRTK, заедно со aвстрискиот продуцент Khealo и aмериканскиот вокалист Sergio Ochoa издадоа нова …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!