Почетна / Телевизија / VIP Survivor / “Накова е кучка!”

“Накова е кучка!”

“Дебил” и “размазена кучка”: Александра и Жаре се почастија со навреди!

 

 

Александра Накова е исфрлена од племето во “Survivor” и е префрлена на Островот на исфрлените, а за своето исфрлување го обвини, меѓу другите, и својот сограѓанин Жаре Берберот. Манекенкатата и Плејбој зајачицата, на водителот после исфрлувањето в лице му кажала се што мисли за него.

“Ти благодарам и на тебе, се однесуваше како дебил!”, извикала Александра.

Жаре не останал должен. Но сепак немал храброст да и каже в лице што мисли за неа како што таа го сторила тоа. Тој и се обратил на екипата.

“Таа се однесува како размазена кучка”, истакнал во своето племе.

 

 

Меѓутоа, Накова слушнала што рекол тој, па затоа го почестила со сочни пцовки. Бесна на себе, но и на сите останати, Александра буквално до завршувањето на снимањето на шоуто била огорчена, тврди извор близок до продукциската куќа.

“По заминувањето на Островот на исфрлените, таа повторно се задеваше, но овој пат со натпреварувачите кои беа таму. Сепак, тие не ја перцепираа и не реагираа претерано на нејзината нервоза”, нагласува изворот од продукцијата.

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!