Почетна / Филм / Музички аматерски филм – „Патот до кенгурите“

Музички аматерски филм – „Патот до кенгурите“

 

 

 

Првиот македонски музички аматерски филм „Патот до кенгурите“ во понеделник на Сител телевизија…

 

 

 

 

Мите Иванов | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Телма со циклус саботни филмови за солидарност со бегалците

петок, 13.мај, 22.15 часот – “Redemption day” Капетанот Бред Пакстон, американските маринец, само што се …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!