Почетна / Забава / Кој е сопственик на ова бујно деколте?

Кој е сопственик на ова бујно деколте?

Што мислите, чии се? Добро погледнете и обидете се да ја идентификувате оваа македонска јавна личност.

 

 

На фотографијата е кој друг, ако не Боки 13-ка. Неговиот верен пријател “Фотошоп” му помогна да има завидно деколте какво што веројатно отсекогаш посакувал. Бојан моментално е во Скопје и работи на најавениот спектакл во салата Борис Трајковски.

“Фотографиите го најавуваат мојот следен солистички концерт и јас сум презадоволен од нив. Вакво дело се очекуваше од мене”, изјавил Боки за еден српски портал.

 

 

 

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мартин 99: Пред да се оженам еден телефон швалерски, друг за работа

Во најновата епизода на подкастот „Искрено со Ивана И Адријана”, девојките седнаа со Мартин Трпчевски …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!