Почетна / Забава / Кој е сопственик на ова бујно деколте?

Кој е сопственик на ова бујно деколте?

Што мислите, чии се? Добро погледнете и обидете се да ја идентификувате оваа македонска јавна личност.

 

 

На фотографијата е кој друг, ако не Боки 13-ка. Неговиот верен пријател “Фотошоп” му помогна да има завидно деколте какво што веројатно отсекогаш посакувал. Бојан моментално е во Скопје и работи на најавениот спектакл во салата Борис Трајковски.

“Фотографиите го најавуваат мојот следен солистички концерт и јас сум презадоволен од нив. Вакво дело се очекуваше од мене”, изјавил Боки за еден српски портал.

 

 

 

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Македонецот од Гранд сними кавер на балада од Тоше

Македонскиот пејач кој повторно го гледаме во најпопуларното регионално музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, Стефан …

error: Содржината е заштитена!