Почетна / Забава / Како изгледаат децата на јунаците од Дизни?

Како изгледаат децата на јунаците од Дизни?

Сите бајки завршуваат со среќен крај којшто најчесто е заокружен со венчавка, токму затоа речиси никогаш не сме имале можност да ги видиме децата на нашите омилени Дизни јунаци.

 

Креативците се погрижија да ги исполнат желбите на сите оние коишто се прашуваа како би изгледале децата на Ариел, Снежана, Заспаната убавица и други. Уживајте во спомените од детството преку фотографиите што следуваат.

 

{gallery}072012/dizni{/gallery}

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Бунтовниците“ се враќаат со нова песна и виртуелен концерт

Фановите на „Бунтовниците“ се воодушевени од изненадувањето што им го приредија нивните миленици. Beќе поминеа …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!