Почетна / Телевизија / Х Фактор / Изненадување!!! Четвртиот водител на Х Фактор е Николина Пишек

Изненадување!!! Четвртиот водител на Х Фактор е Николина Пишек

 

Во пресрет на првото live издание на „Х Фактор“ кое ќе се случи во недела и ќе се емитува на Сител телевизија, ве известуваме дека четвртиот водител на ова шоу ќе биде популарната Николина Пишек. Оваа сексипилна водителка нам позната по шоуто „Операција Триумф“ ќе биде одлично освежување на големата сцена.

 

 

Потсетуваме дека минатогодишната водителка на шоуто беше Ана Грубин, а двете заедно беа дел од незаборавната водителска четворка на музичкото шоу „Операција Триумф“ кое за жал никогаш не доживеа втора сезона.

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Твитајте за „Х Фактор“ и својот твит прочитајте го на Сител телевизија

  „Х Фактор +“ е нова емисија на Сител телевизија која се занимава со случувањата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!