Почетна / Телевизија / Известување: Побрз пат до ТВ Пакет

Известување: Побрз пат до ТВ Пакет

Пред се, должни сме да се извиниме за проблемите што ги имавме минатата недела. Преголемата посетеност на сајтот доведе до блокирање на серверот каде што бевме хостирани, токму затоа тие денови нашите посетители забележаа нестабилност при повикувањето на адресата на сајтот. За среќа проблемот е решен. ТВ Пакет е повторно тука за вас, а отсега и поблизу до вас.

Ве известуваме дека покрај tvpaket.com.mk, сега сме достапни и на tvpaket.mk, се со цел да бидеме поблизу до вас. На барање на посетителите направивме и уште една промена која се однесува на делот за вашите коментари. Како што веќе забележавте, повеќе нема да има потреба да ја пишувате вашата електронска адреса за да ни кажете што мислите за нашите статии. Коментирајте само под името кое сами ќе го одберете. Секој коментар може да биде оценет од останатите посетители на ТВ Пакет, со позитивен или со негативен глас.

 

 

 

 

| Тимот на ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Овие филмови се на репертоарот на Телма од 6. до 13. февруари 2021

ПРОГРАМСКА ШЕМА НА ТЕЛМА ТВ ЗА ПЕРИОДОТ ОД 06.02 2021 – 12.02 2021 САБОТА Телма …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!