Почетна / Забава / Заводникот Иван Наунов повторно изненади со разголени фотографии

Заводникот Иван Наунов повторно изненади со разголени фотографии

 

Скопјанецот Иван Наунов секојдневно предизвикува воздишки кај припадничките на понежниот пол со своите разголени фотографии и постовите кои тој им ги посветува. Жените се слаби на емотивни мажи кои притоа изгледаат маженствено, а заводникот очигледно го знае тоа па затоа стана ѕвезда на социјалните мрежи.

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | ЗЏМ Биг-Бендот и маестро Фајгл ја наполнија Филфармонија

Настанот „RADIOHEADJAZZ!“ привлече голем број на музички вљубеници кои во саботата вечерта, на 30 ноември, …

error: Содржината е заштитена!