Почетна / Телевизија / Х Фактор / Емина носталгична, не може да се опорави од шокот

Емина носталгична, не може да се опорави од шокот

 

По големиот шок што го доживеа Емина Јаховиќ вчеравечер како ментор во Х Фактор, двајца нејзини учесници се најдоа во двобојот, денеска таа е особено носталгична. Ја објави оваа фотографија на Фејсбук и напиша: „Носталгично утро“. Веднаш потоа „антифановите“ на Емина споделија фотографии од нејзиниот изглед пред операциите и квалитетно ја исхејтаа. Емина се повеќе си создава омраза кај гледачите особено по нејзиното однесување вчеравечер кога на публиката во салата им се обрати со: „Шта је бре ви“, кога тие се пошегуваа на нејзината изјава дека со Лукијан ќе решела некои работи во нивниот апартман.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот Кајмакоски го расплака жирито на „Икс фактор“

  Давид Темелков е новиот македонски икс фактор     22-годишниот Скопјанец Давид Темелков е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!