Почетна / МК Сцена / Драги Шпага: „Поголем ми е од на Карло Бос“

Драги Шпага: „Поголем ми е од на Карло Бос“

 

Некогаш популарниот Драги Шпага, порно актер и победник на македонското реално шоу „Тоа сум јас“, за емисијата „Фаци“ тврди дека Карло Бос не му е конкуренција.

 

 

– „Ма каков Карло, какви бакрачи, мене природата, фала богу, ме наградила со машкост“ – вели Драги.

Тој не чувствувал загрозеност од ривалот од Куманово. Лично не го знаел, но еднаш си пишале на Фејсбук и толку, но од тоа што го видел како фотографија од Карло, заклучил дека тој е во голема предност.

 

Либертас.мк

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

На чекор до гига спектаклот – на 1 јули одиме на концерт на Каролина

Најголемиот настан летово е на чекор од нас. 1 јули, Стадион АРМ – мега спектакл …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!