Почетна / Живот / Грчки политичар шамараше жена во телевизиско студио!

Грчки политичар шамараше жена во телевизиско студио!

 

Членка на Комунистичката партија во Грција беше физички нападната од член на ултрадесничарската „Златна зора“. Елијас Касидиарис во емисија во живо ја шамараше кутрата жена при една напната дискусија во телевизијата „Антена“. Политичарот најпрво ја полил со вода Рени Дури, бидејќи таа ја обвинила неговата партија дека Грција ја врака пет векови наназад, а него оти бил вмешан во грабеж, а потоа со шлаканици и се навртел на Лиана Канели. Непријатната ситуација погледнете ја во видеото подолу.

 
Ivana T. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Промовирана „Збирка есеи од кинеската филозофија“ на Стаматов

Ви ја претставуваме „Збирка есеи од кинеската филозофија” од Д-р Александар Стаматов во издание на …