Почетна / Телевизија / Големиот брат / Големиот брат | Станарите снимија „Харлем шејк“

Големиот брат | Станарите снимија „Харлем шејк“

 

„Големиот брат“ синоќа на станарите има даде интересна задача – требаше да снимат своја верзија на популарниот танц „Харлем шејк“! По извршената задача тој им соопшти дека видеото е објавено на Јутјуб и оти истото ќе мора да оствари 10.000 пргледа за 48 часа, за да ја освојат наградата. Ќе им помогнеме ли на нашите омилени станари?

 

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!