Почетна / Телевизија / Х Фактор / Вистинското шоу во Икс Фактор започнува вечерва

Вистинското шоу во Икс Фактор започнува вечерва

 

Сите учесници кои ги поминаа последните елиминации на „Х Фактор“, вечерва ги очекуваат настапите во живо на сцената на „Х Фактор“, односно вечерва во 21 часот започнува вистинската возбуда на ова светско популарно шоу. Македонија има двајца претставници на ова шоу, Даниел Кајмакоски и Фифи, а директно од Белград вечерва на Сител телевизија ќе не известува Снеже Велков.

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот Кајмакоски го расплака жирито на „Икс фактор“

  Давид Темелков е новиот македонски икс фактор     22-годишниот Скопјанец Давид Темелков е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!