Почетна / Серии / Вистерија Лејн празна, домаќинките заминаа

Вистерија Лејн празна, домаќинките заминаа

 

За жал на многумина фанови ширум светот, хит серијата “Очајни домаќинки” ќе го доживее големото финале веќе следниот месец. Домаќинките не можат да ја скријат тагата што ја чувствуваат поради крајот на долгогодишната приказна за четирите дами од Вистерија Лејн. Фелисити Хауфман, Линет од “Очајни домаќинки” на својот Фејсбук профил објави фотографии од последното снимање на серијата коешто се случи вчера. Навистина е тажно што повеќе нема да го чекаме почетокот на неделата со надеж дека ќе ја спуштиме новата епизода од “Desperate Housewives”. Сепак, фановите изразија огромна благодарност до целиот тим што цели осум години го држеа овој неповторлив проект во живот.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

BBC драмата „Killing Eve” секоја вечер на Fox во 22.55 часот

Криминалистичкa трилер серија во која двата главни лика, Ив (Сандра О) и Виланел (Џоди Комер), …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!