Почетна / Телевизија / Видео | Што ќе гледате вечерва во „Фчерашни новости“ на Телма

Видео | Што ќе гледате вечерва во „Фчерашни новости“ на Телма

 

Што подготви Спиро Енергија за вечерва?

 

 

Вечерва на Телма во 19 часот и 10 минути, термин за уште една урнебесна емисија од “Фчерашни новости”. Погледнете што ќе гледате во новата десетта емисија на оние кои се чекор зад сите :

 

 

Дани | ТВ Пакет

images/06.2016/Fcerasni26.06.jpg

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Поради прогласената тродневна жалост, нема да има реклами на ТВ

Поради прогласените денови на жалост од страна на Владата на РСМ, во периодот почнувајќи од …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!