Почетна / Забава / Видео | Станија на аудиција за порно филм

Видео | Станија на аудиција за порно филм

 

Седум години поминаа откако старлетата Станија Добројевиќ за јавноста беше тотално непозната и кога нејзиното тело изгледаше сосема поинаку без силиконите.

 

 

Но, дали знаете како изгледал почетокот на патот на славата за Станија? Таа се фотографирала за порно сајтот webgirlsonline.net и фотографиите самата ги објавила на интернет. На овој начин многумина слушнале за неа и така добила предлози за сексуални односи, па уште и нуделе и брак за пари. Погледнете видеото и се ќе ви стане јасно.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија во парк со „Одисеја 2024“ – музика од филмовите на Кјубрик

И оваа година, Македонската филхармонија ќе го реализира традиционалниот концерт „Филхармонија на отворено”, кој ќе …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!