Почетна / Телевизија / Видео | Марко Бошњак повторно растури во „Пинк ѕвездички“

Видео | Марко Бошњак повторно растури во „Пинк ѕвездички“

 

Малите ѕвездички постојано изненадуваат

 

 

Во вчерашното издание на Пинковите ѕвездички, кое на Сител телевизија ќе го гледаме следната недела од 21 часот, повторно се случи чудо кое ги расплака судиите и ги собра аплаузите на присутните во салата. Марко Бошњак, потенцијалниот победник на шоуто, испеа песна од Здравко Чолиќ и докажа дека е најдобар во оваа сезона од Ѕвездичките.

Во продолжение погледнете го видеото, а што кажа жирито, ќе гледате следната недела на Сител :

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Додека другите тв емитуваат премиери, Алфа репризира за викенд

Додека најголемите приватни ТВ куќи како Сител, Канал 5, Алсат и Телма емитуваат премиерни содржини …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!