Почетна / Забава / Бог и помогнал да земе појадок на Камени мост

Бог и помогнал да земе појадок на Камени мост

За една жена беше чудо што успеала да добие храна на „Појадокот на мост“ и тврди дека Бог и помогнал да добие храна, исто како што и помогнал и на српската пејачка Цеца. Нејасно, но навистина смешно видео.

 

За една жена беше чудо што успеала да добие храна на „Појадокот на мост“ и тврди дека Бог и помогнал да добие храна, исто како што и помогнал и на српската пејачка Цеца. Нејасно, но навистина смешно видео.

 

видео: А1on

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Лидија Вукичевиќ: Не сакав и не се соблеков пред Никола Којо

Иако длабоко загази во шестата деценија од својот живот, актерката Лидија Вукичевиќ и понатаму важи …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!