Почетна / Телевизија / Бени е гостин кај Костиќ во недела, по Формула 1 на ТВ 24

Бени е гостин кај Костиќ во недела, по Формула 1 на ТВ 24

Оваа недела (21 октомври) на телевизија 24 ќе се прикажува новата емисија од новата сезона на вечерното шоу “Б со точка”. Драган ќе го врати во младоста Бени Шакири и ќе дознаете: Дали навистина пораснал со севдалинки? Зошто го избркал од бендот својот брат? Кого заборавил на сопствената свадба? Зошто сака да запее “народњаци” за своја душа? Многу интересни нешта кои не сте ги знаеле за Бени ќе ги слушнете во недела во 22.10 часот, веднаш по Формула 1.

Б СО ТОЧКА – S02E02 – Бени Шаќири

Б СО ТОЧКА – Лектира за сите генерации – број 2Ќе ви ја раскажеме прикаската за нашиот и ваш БЕНИ ШАЌИРИ ️✔️ Драган ќе го врати во младоста и ќе дознаете: Дали навистина пораснал со севдалинки? Зошто го избркал од бендот својот брат? Кого заборавил на сопствената свадба? Зошто сака да запее “народњаци” за своја душа?Многу интересни нешта кои не сте ги знаеле за Бени!Епизода која не се пропушта! Недела 22:10 на ТВ24 по Формула 1

Gepostet von Б со точка – Tv Show am Donnerstag, 18. Oktober 2018

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Квадрат“ ве едуцира како да ги уредите бањата и градината

Во недела, 5 мај во 11.30 часот претпладне, ново издание од емисијата за уредување на …