Почетна / Серии / Америка ги објавува имињата на новите серии

Америка ги објавува имињата на новите серии

Драги тв-пакетџии, дали знаете дека другата недела ќе се случи американскиот телевизиски upfront? Настанот на кој ќе бидат презентирани трејлерите за сите нови американски трејлери за сезоната 2012/2013. Сериите горе-долу веќе се познати, но повеќето информации, детали, промо фотографии и трејлери, следуваат веќе другата недела. На ТВ Пакет ќе имате ексклузивно информирање за сите нови серии, како што тоа и досега го правевме.

Еве го распоредот, дознајте која телевизија на кој датум ќе ги презентира сериите:

14.05 – NBC (наутро)
14.05 – Fox TV (попладне)
15.05 – ABC (попладне)
16.05 – CBS (попладне)
17.05 – CW (наутро)
17.05 – USA Network (навечер)

 

 

 

 

DarkShadow | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Волшебните авантури на „Поп Пикси“ за топли викенд утра на Сител

Нова цртана магична серија, направена по примерот на познатите Винкс следува оваа зима во студените …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!