Почетна / Серии / Откриваме – се снима втора сезона од „Фамилијата Марковски“

Откриваме – се снима втора сезона од „Фамилијата Марковски“

Почитувани читатели, ве информираме дека домашната серија “Фамилијата Марковски” се враќа на малите екрани. Од есен, очекувајте втора сезона од приказната која ги освои гледачите. Нови реални проблеми во животите на Марковски. Уште еден одраз на нашето живеење, ново огледало на општествените проблеми и стеги во кои живееме.

Ексклузивно – “Фамилијата Марковски” со нова сезона, наскоро.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Катуранди“ е уште една од репризните серии во прајмтајм на МТВ

Италијанската крими серија “Катуранди” премиерно се емитуваше на МТВ 1 пред скоро година дена, од …