Почетна / Забава / Жена орално задоволи 4 мажи во Хрватска

Жена орално задоволи 4 мажи во Хрватска

 

Едно место покрај Ровињ е познато по својата свингерска нудистичка плажа на која сцените, со слободни сексуални активности се вообичаена појава, Фотограф уловил група мажи, кои осамена но посветена нудистка одлучила орално да ги задоволи.

 

 

Едно место покрај Ровињ е познато по својата свингерска нудистичка плажа на која сцените, со слободни сексуални активности се вообичаена појава, Фотограф уловил група мажи, кои осамена но посветена нудистка одлучила орално да ги задоволи.

 

 

Но, изгледа дека карпите нема да бидат единственото место на кое свингерите ќе можат да прават оргии. Гласот на Истра пишува дека идниот „свингерски рај“ во Ровиња ќе добие и лежалки за парови.

Всушност, на две парцели од 5 илјади квадрати, кои ги купиле некои од семејствата во Ровиња или ги изнајмиле руски инвеститори, моментално се креваат монтажни објекти – beach bar.

извор: Пулс 24

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концерт со дела од Арво Перт во изведба на „Профундис“

Ансамблот и хор „Профундис“ под диригентство на Ѓурѓица Дашиќ вечер во Филхармонија ќе одржи концерт …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!