Почетна / Забава / Овој манекен бил принуден да мастурбира пред камера

Овој манекен бил принуден да мастурбира пред камера

Да се биде фотомодел не е лесно, тоа го докажа непријатната ситуација со која се соочи манекенот Бенџамин Бауерс. Тој бара оштета во износ од милион долари од популарниот бренд „Аберкромби и Фич“, затоа што, наводно, за време на сликање на каталог од него барале да мастурбира за да изгледа поопуштено на фотографиите.

 

Бенџамин во својата тужба наведува дека на сетот соработувал со претставникот на модната куќа „Аберкромби и Фич“, кој го принудил да се соблече и да се самозадоволува за фотографот да го фати неговиот релаксиран израз на лицето, бидејќи таква била замислата во кампањата.

Но тоа не е се. Откако Бауерс го сторил тоа што било побарано од него, агентот на модната куќа се приближил до него и ги симнал своите панталони, му го покажал својот полов орган и големината ја споредил со онаа на неговиот.

 

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Бунтовниците“ се враќаат со нова песна и виртуелен концерт

Фановите на „Бунтовниците“ се воодушевени од изненадувањето што им го приредија нивните миленици. Beќе поминеа …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!