Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Прочитајте како да се пријавите за учество во „Сè или нешто“
Нова сезона од 23-ти септември на Сител

Прочитајте како да се пријавите за учество во „Сè или нешто“

Со оглед на тоа дека извесен период, многу граѓани нѐ прашуваат како да се пријават за учество во гејм шоуто “Се или нешто”, решивме да одвоиме простор и уште еднаш да информираме како не би дошло повеќе до забуни кај гледачите.

Значи пријавувањето се врши исклучиво преку меилот [email protected]

Испратете е-меил така што во него ќе ги оставите своите лични податоци (име, презиме и телефонски број за контакт). Тимот на емисијата ќе ви испрати апликација, која треба да ја пополните и да чекате да бидете повикани за кастинг. Тоа е единствениот начин за пријавување за учество во шоуто на Сител телевизија.

Ви посакуваме среќа на сите кои планираат да се пријават и да ја испробаат својата среќа во новата сезона кај Лила!

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Лозано мораше да бира – Тамара Тодевска или Антониа Гиговска?

Доколку нема нешто ново во неговата музичка кариера, поп – пејачот Влатко Лозаноски не гледа …

error: Содржината е заштитена!