Почетна / Забава / Сензуалниот Зак Ефрон е новото лице на „John Denim“

Сензуалниот Зак Ефрон е новото лице на „John Denim“

 

 

Сеуште не сме ја дочекале ниту зимата, а популарниот актер Зак Ефрон веќе почна да ни „диктира“ каква облека да носиме следното лето 2013-то. Имено, се работи за официјална кампања на летната колекција на модниот бренд John John Denim, чие ново заштитно лице е миленикот на тинејџерите Зак Ефрон. Промотивниот спот го режираа Жакис Декекир и Каваларија, а како стилист беше најмен Фелипе Велосо. Во продолжение гледаме како сензуалниот Ефрон се снајде во својата нова улога.

 

 

Фотографии од снимањето:

{gallery}102012/zac-efron-denim{/gallery}

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Поточиња, Каролина и Тамара на Карпошово културно лето

На платото кај „Млечен” и на плоштадот „Делфина” од 26 до 28 август ќе се …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!