Почетна / Сапуници / Дознајте кога ќе се емитуваат новите епизоди на „Забрането јаболко“

Дознајте кога ќе се емитуваат новите епизоди на „Забрането јаболко“

Заради пандемијата со Covid 19, снимањето на серијата “Забрането јаболко” е со повремени прекини и тоа ja оневозможува Канал 5 да обезбеди континуитет во емитувањето на серијата.

Поради таа цел, прво ќе се соберат доволно епизоди и истите ќе се адаптираат за емитување по што ќе следува нивно прикажување од понеделник до петок, согласно известувањето на Канал 5.

Бидете на ТВ Пакет и благовремено ќе бидете известени за стартот на следната фаза од вашето најомилено “Забрането јаболко”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Додека селото спие“, руска мелодрама секое попладне на ТВ 24

Од понеделник до петок во 17.45 часот на ТВ 24 ќе се емитува “Додека селото …

error: Содржината е заштитена!