Почетна / Филм / Австралиско француската продукција „Adore“ на 8 јули на Телма

Австралиско француската продукција „Adore“ на 8 јули на Телма

Лил и Роз се две најдобри пријателки и секоја од нив има син кој го обожува. Неочекувано ќе пламне забранета привлечност која трајно ќе ги смени односите на сите затоа што секоја од нив започнува романса со синот на пријателката.

„Совршени мајки “ е драма која го шокираше светот, а на Телма ќе се прикаже во петок, 8 јули 2022 во 22.15 часот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Дизни и Стивен Спилберг во премиерниот семеен филм на МРТ 1

Дизни и Стивен Спилберг ги здружиле силите за на големиот екран да ја пренесат приказната …

error: Содржината е заштитена!