Почетна / Сапуници / Мегахитот „Аси“ отсега во 19:45 часот

Мегахитот „Аси“ отсега во 19:45 часот

 

 

Турската хит серија „Аси“ којашто за неполна недела стана вистински мегагхит во Македонија, од понеделник ќе се емитува секој работен ден во 19:45 часот. Епската приказна за Аси и Демир допрва ќе ги освојува телевизиските гледачи.

 

 

 

 

Мите Иванов | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

За фановите на „Млади бунтовници“ и „Ангели“, доаѓа нова хит серија

Со големо задоволство и носталгија се сеќавате на времето поминато со вашите незаборавни “Млади бунтовници”? …

error: Содржината е заштитена!