Почетна / МК Сцена / Фото | Каролина Гочева повторно во Рим, со кого ужива овој пат?

Фото | Каролина Гочева повторно во Рим, со кого ужива овој пат?

 

Пред новиот музички ангажман, Каролина на прошетка во Рим

 

 

Македонската ѕвезда Каролина Гочева повторно во Рим. Откако април годинава сподели прекрасни фотографии од овој италијански град, овој месец повторно на социјалните мрежи може да се забележат фотографии од Каролина во Рим.

 

 

И овојпат… уште поубава и уште посреќна. Медиумите шпекулираа дека минатиот пат престојот во Рим го помина со Михаил Корубин, за кого пишуваа дека е нејзината нова љубов. Ние не сакаме да шпекулираме, па оставаме на вас да погодувате со кого е овојпат Каролина во вечниот град.

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | ТВ 24 и учениците ја преработија „Корона, чао!“ на знаковен јазик

Телевизија 24 со задоволство ги претстави учениците од четвртото ниво на школата за знаковен јазик …

error: Содржината е заштитена!