Почетна / Сапуници / Фото | Бали Бег ја направи најгламурозната свадба на Босфорот

Фото | Бали Бег ја направи најгламурозната свадба на Босфорот

 

Бали Бег заигра и се распеа на својата свадба

 

 

Свадбената прослава на Бали Бег, за која веќе пишавме, предизвика големо внимание не само во Турција, туку и во сите земји во кои актерот стана популарен и посакуван.

 

 

Епа девојки, жал ни е што ќе ве разочараме, но познатиот ерген се ожени и тоа со преубавата актерка Фахрие, позната како Неџла од “Лисјата” и Фериде од “Дневникот на Фериде”.

 

 

Свадба на највисоко ниво. Посебно најмена агенција за да го организира секој можен детал од прославата. Посебно дизајнирани парчиња за младите, посебно одбрани украси и специјално одбрана музика и протокол на свадбата.

 

 

Од фотографиите кои ви ги пренесуваме погледнете го гламурот кој владееше на свадбата на Вали Бег :

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Запознајте ја малата и талентирана Мелек од „Ќерката на амбасадорот”

“Ќерката на амбасадорот”, од понеделник до петок на Канал 5. Серија за една љубов, чија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!