Почетна / Сапуници / Вечерва | Несреќа на денот на свадбата во хит серијата „Повторно роден“

Вечерва | Несреќа на денот на свадбата во хит серијата „Повторно роден“

 

Видео | Нови интриги во летниот хит на Сител во 21 часот

 

Веднаш по акционата драма “Мојот син”, вечерва на Сител нова интригантна епизода од летниот хит “Повторно роден”. Најгледаната серија во Хрватска за минатото лето ни носи нови случувања што ќе го променат текот на дејството.

 

 

За младите и вљубени Ефе и Нисан следуваат нови пресврти кои ќе ја занишаат нивната врска. Кога сѐ се чини розово во нивната љубов, се случува несреќа што ќе ја стави на тест нивната врска. Фаталниот пад по скалите ќе значи ли крај на бременоста за опасната Седа? Кој ќе ја сноси вината? Ќе може ли Ефе да и прости на својата сакана или ќе мора да се ожени против своја волја?

 

 

Вечерва на Сител во 21 часот, дознајте што ќе се случи во животот на семејството.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фазилет, Лејла и Појраз во турската драма „Беден живот“ на Канал 5

Од понеделник до петок на Канал 5 во 17 часот се емитува турската драма “Беден …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!