Почетна / Забава / Најдобрите македонски твитови од понеделник 10.11.2014

Најдобрите македонски твитови од понеделник 10.11.2014

 

Најдобрите твитови од 10.11.2014

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Zase.mk одбележа 10 години постоење!

Пејачи, новинари, водители, музичари, тонци, светлаџии, водоводџии, монтажери, но и директори беа дел од прославата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!