Почетна / Забава / Џоли на полуматура. Како изгледала?

Џоли на полуматура. Како изгледала?

Повеќето од убавиците што денес важат за секс симболи се срамат од фотографиите што го прикажуваат нивниот изглед од детството, но Анџелина Џоли не е една од нив. Сопругата на Бред Пит гордо ги објави фотографиите од својата полуматура, бидејќи таа и на 14 години изгледала толку атрактивно како и денес.

 

 

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Скопскиот џез фестивал од 14-ти до 17-ти октомври на МРТ 3

Од 14ти до 17ти октомври ќе се одржи Скопскиот џез фестивал. Покрај квалитетната музика, главниот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!