Почетна / Забава / Џесика Симпсон е ќерка на хомосексуалец

Џесика Симпсон е ќерка на хомосексуалец


Родителите на Џесика Симпсон се разведуваат после 34 години, а американските таблоиди тврдат дека тоа се случува поради хомосексуалноста на нејзиниот татко! Џо Симпсон, наводно, пред два месеца на своето семејство им соопштил дека е геј, по што неговата сопруга поднела барање за развод. Близок извор тврди дека Џо паднал на шармот на едно 20-годишно момче, но и оти Џесика не знаела ништо за нековите склоности.

 

Родителите на Џесика Симпсон се разведуваат после 34 години, а американските таблоиди тврдат дека тоа се случува поради хомосексуалноста на нејзиниот татко!

Џо Симпсон, наводно, пред два месеца на своето семејство им соопштил дека е геј, по што неговата сопруга поднела барање за развод. Близок извор тврди дека Џо паднал на шармот на едно 20-годишно момче, но и оти Џесика не знаела ништо за неговите склоности.

Од друга страна, ПР менаџерот на семејството Симпсон ја демантира целата приказна. Тврди дека Тина Симпсон и Џо не се разведуваат поради трета личност, и оти ќе останат во пријателски односи.

 

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Јапонски оперски пејач ја отпеа познатата „Земјо македонска“

Врвниот јапоснки оперски пејач, Казухиро Котецу е вљубеник во Македонија и македонската песна. Тој на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!