Почетна / Серии / Фото | Упс! Дила не успеа да ги скрие гаќичките од папараците

Фото | Упс! Дила не успеа да ги скрие гаќичките од папараците

 

 

Познатата турска актерка Хатиџе Сендил не можеше да им избега на папараците. Седејќи во еден ресторан во Истанбул таа не успеа да ги скрие гаќичките кои ѕиркаа под краткото здолниште. Оваа актерка е најпозната како „Дила“ од истоимената серија која што се емитува на Сител телевизија. Згодна е, зар не?

 

 

Познатата турска актерка Хатиџе Сендил не можеше да им избега на папараците. Седејќи во еден ресторан во Истанбул таа не успеа да ги скрие гаќичките кои ѕиркаа под краткото здолниште. Оваа актерка е најпозната како „Дила“ од истоимената серија која што се емитува на Сител телевизија. Згодна е, зар не?

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Без никаква најава и информација до гледачите, Алфа ја пушти „Фитнес“

Пред девет месеци, наголемо беше најавувана со секојдневни промоа. Сепак тогаш, руската комедија “Фитнес” не …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!